MÖBLER / Bord / Bord 15507301
nr 1550 7301
Bruno Mathsson
(1907-1988), Sverige
Bord, Bredd: 120 cm, djup: 120 cm, höjd: 72 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 juli 2023
kl 20:26:03
2/7 23:25:11
Bruno Mathsson
Läs mer om Bruno Mathsson